facebook


Witamy na naszej stronie !


Jesteśmy firmą, która prężnie się rozwija i rozszerza zakres swoich usług w dziedzinie fotografii oraz filmowania. Początkowo było to naszym hobby, które spotkało się z pozytywnym odbiorem co zmotywowało nas do dalszego rozwoju w filmowaniu jak i fotografi. Oferujemy Państwu profesjonalne wideofilmowanie oraz fotografię w zakresie:

  • ŚLUBÓW
  • WESEL
  • CHRZTÓW
  • KOMUNI ŚW.
  • STUDNIÓWEK
  • INNYCH IMPREZ

U nas nie trzeba dopłacać za ładne menu płyty, teledysk, zdjęcia z młodości, kolorowe okładki płyt i wiele innych rzeczy, dla nas to standard. Posiadamy również zezwolenia na filmowanie w kościołach więc nie muszą się Państwo martwić czy ksiądz wpuści waszego kamerzystę. Cały film jest poddawany obróbce na profesjonalnej stacji roboczej z wykorzystaniem programów z rodziny Adobe ( Premiere Pro oraz After Effects).

Podczas skorzystania z usługi videofilmowania mają Państwo do wyboru obsługę na dwie kamery lub jedną kamerę i fotoreportaż. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycję . Jest to Państwa pamiątka na całe życie i zawsze można przedstawić własne oczekiwania. Film oraz zdjęcia wykonane są dla Was drodzy klienci więc macie prawo do wyrażenia swojego zdania. Nie narzucamy sztywno naszych zasad co do filmu.

Pamiętajcie drodzy klienci To my jesteśmy dla Was !!! Najlepiej się umówić i przyjechać obejrzeć na żywo jak to wygląda i jaka jest jakość a nie wierzyć na słowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania jak i fotografii.